در مورد اعدام های شصت وهفت
مجتبی واحدی
تحلیلگر سیاسی با تمرکز بر مسائل ایران است. او رئیس دفتر مهدی کروبی و سردبیر اسبق روزنامه اصلاح طلب آفتاب یزد بوده است. از دیگر سوابق او میتوان به معاونت وزارت دارایی و سمت مشاور رسانه‌ای و مطبوعاتی مهدی کروبی در مجلس ششم و انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۸۴ اشاره کرد. او پس از حصر خانگی مهدی کروبی در بهمن ماه ۱۳۸۹، سمت سخنگو و مشاور ارشد کروبی در خارج از ایران را داشته است.

2
دیدگاه بگذارید

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
حاج جواد احسانیBehrouz Recent comment authors
newest oldest most voted
Behrouz
Guest
Behrouz

جناب واحدی، ترور محکوم است و کار مجاهدین قابل دفاع نیست. البته از پس از ۳۰ خرداد، که همان ۳۰ خرداد هم اعلان کردند که از اون پس فقط از خود دفاع خواهند کرد. هرگز اعلان جنگ مسلحانه ننمودند. پس از اعدامها آنها به ترور دست یازیدند. جناب، خوب است بگویید چرا آن “پارچه فروش” مظلوم” ترور شد! شما همچون بسیاری اینگونه وانمود می‌کنید که مجاهدین آموک وار به دور و بر خود آتش گشوده اند. بسیاری از این بقال و سبزی فروش و پارچه فروشها بر و بچه‌های مجاهد را که هیچگونه آزار و اذیّتی به ایشان نرسانده بودند… Read more »

حاج جواد احسانی
Guest
حاج جواد احسانی

عده ای از زندانیان سیاسی که دوره زندان را سپری کرده و آزاد شده بودند را احضار کرده و به جوخه اعدام سپردند.بعضی پس از آزادی به جبه جنگ در برابر عراق رفته بودند.آنها را نیز دستگیر کرده و شروع به تفتیش عقاید کردند و بعضی را نیز اعدام کردند چون خمینی گفته بود: از آنجا که منافقین خائن ،هر چه می گویند از روی حیله و نفاق است و به اقرار سران آنها از اسلام ارتداد پیدا کرده اند.

«
»
تمامی حقوق متعلق به وب سایت دیدگاه‌نو است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.