فرزند حداد عادل و ماجرای غلامی ملکه انگلستان!

آقازاده حداد عادل برای تبلیغ مدارس زنجیره ای فرهنگ -متعلق به خانواده حداد- به توئیتر آمد و از مخاطبان خواست که “اگر دانش‌آموز نخبه‌ای در زمینه علوم‌انسانی می‌شناسید که مدرسه مناسبی برای تحصیل ندارد معرفی کنید تا در فرهنگ ثبت نام شود” در پی این درخواست کاربران زیادی دانش آموزان محروم از تحصیل بهائی را به او معرفی کردند که او در پاسخ نوشت:

“بهایی هرگز این قدر هنوز حقیر نشدیم که به خدام ملکه سرویس بدیم! چطور بخودتون جرات پرسیدن چنین سوالی دادین؟” در تلگرام بخوانید

پسر حداد عادل در حالی بهائیان را به نوکری ملکه انگلستان متهم میکند که تصاویر متعددی از حداد عادل و همسرش در سفر به انگلستان منتشر شده است. سفرهای متعدد حداد عادل و خانواده اش به انگلستان به میزانی بود که حتی صدای اعتراض در نمایندگان مجلس هفتم بلند شد. پیش از این نیز چهره های طرفدار خامنه‌ای از انگلستان خواسته بودند تا در انتخابات ریاست جمهوری سال ۷۶ از نامزد مورد حمایت خامنه ای دفاع کند چرا که محافظه کاران روابط بهتری با انگلستان خواهند داشت. روابط چهره های جناح راست جموری اسلامی با مقامات سیاسی انگلستان تا حدی است که همواره مورد اعتراض اصلاح طلبان بوده است.


در تلگرام بخوانید

#فریدالدینحدادعادل #بهائیان #حدادعادل #دیدگاهنو #ممنوعالتحصیل #غلامعلیحدادعادل

© 2020 New Vision Research Institute

  • White Facebook Icon