لاریجانی خطاب به پیرزن سیل‌زده« فعلا که سالمید!»

یکی از اهالی مسن مناطق سیل‌زده از نبود امکانات گلایه می کند و می‌گوید هیچ نداریم که علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به او می‌گوید:« فعلا که سالمید!».

بنا به اعلام مقام های محلی استان های گلستان، مازندران و خراسان شمالی، سیل در این مناطق تا کنون ۹ کشته به جای گذاشته است. بر اساس این گزارش ها، علی عباسی، رئیس پزشکی قانونی مازندران روز جمعه دوم فروردین اعلام کرد که سیل در این استان موجب مرگ پنج نفر و ناپدید شدن یک نفر دیگر شده است. گزارش های دیگر هم حاکی است که در پی وقوع سیل ویرانگر، دو نفر در استان خراسان شمالی و دو نفر دیگر در استان گلستان جان باخته‌اند. در روز های اخیر با ادامه جاری شدن سیل در استان‌های گلستان، مازندران و خراسان شمالی، گزارش‌های رسیده به صدای آمریکا و همچنین روایت‌های شاهدان عینی در شبکه‌های اجتماعی از حجم بالای خرابی‌ها و مشکلات و عدم حضور به موقع نهادهای مسئول حکایت داشت. اسماعیل نجار، رئیس سازمان مدیریت بحران در گفتگو با صداوسیما مدعی شد که تدابیری اندیشیده شده تا خسارات حداقلی باشد اما در این ویدئو می‌بینید که یک شهروند می‌گوید تمام وعده‌ها دروغ بوده و هیچ کمکی به آنها نشده است.

لاریجانی خطاب به پیرزن سیل‌زده« فعلا که سالمید!» یکی از اهالی مسن مناطق سیل‌زده از نبود امکانات گلایه می کند و می‌گوید هیچ نداریم که علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به او می‌گوید:« فعلا که سالمید!»#سیل_گلستان_مازندران pic.twitter.com/E241IIByhT — دیدگاه نو (@didgahenow) March 24, 2019

#دیدگاهنو #سیلزده #سیلگلستان #سیلمازندران

© 2020 New Vision Research Institute

  • White Facebook Icon