متن کامل بیانیه دونالد ترامپ در خصوص تعیین سپاه پاسداران به عنوان یک “سازمان تروریستی خارجی&#8

«من امروز رسما برنامه دولتم برای تعیین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، شامل نیروی قدس آن را به عنوان یک “سازمان تروریستی خارجی” بر اساس بخش ۲۱۹ قانون مهاجرت و ملیت اعلام می‌کنم. این گام بی‌سابقه به رهبری وزارت خارجه، علاوه بر این واقعیت که ایران یک دولت حامی تروریسم است، این را نیز به رسمیت می‌شناسد که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فعالانه در تامین مالی و ترویج تروریسم به عنوان یک ابزار حکومت‌داری شرکت دارد. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ابراز اصلی حکومت ایران برای هدایت و اجرای کارزار تروریستی جهانی‌اش است.

این برای اولین بار در تاریخ خواهد بود که ایالات متحده بخشی از یک دولت دیگر را به عنوان یک “سازمان تروریستی خارجی” تعیین می‌کند. این حاکی از این واقعیت است که اقدامات ایران به طور بنیادی با دیگر حکومت‌ها تفاوت دارد. این اقدام به طور قابل توجهی دامنه و مقیاس فشار حداکثری ما بر رژیم ایران را گسترش خواهد داد و خطرات انجام تجارت با سپاه پاسداران یا حمایت از آن را کاملا شفاف می‌کند. اگر شما با سپاه پاسداران کار می‌کنید، شما در حال تامین بودجه تروریسم هستید.

این اقدام پیامی روشن به تهران می‌فرستد که حمایتش از تروریسم، پیامدهای جدی دارد. ما به افزایش فشار مالی و بالا بردن هزینه‌ها برای رژیم ایران به خاطر حمایتش از فعالیت‌های تروریستی ادامه خواهیم داد تا زمانی که این رژیم فعالیت‌های بدخواهانه و یاغی‌گرانه‌اش را متوقف کند.»(ترجمه از تقاطع)

© 2020 New Vision Research Institute

  • White Facebook Icon