کشورهای حاشیه خلیج فارس باید هزینه ایجاد منطقه امن در سوریه را بپردازند

در تلگرام بخوانید

ترامپ در جمع هوادارانش در فلوریدا گفت که در سوریه منطقه امن ایجاد خواهد کرد و کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس را ملزم به پرداخت هزینه های آن خواهد کرد. رئیس جمهور آمریکا البته کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس را کشورهایی خواند که «چیزی جز پول ندارند». ترامپ تصریح کرد که «ما کاری میکنیم که کشورهای خلیج هزینه این مناطق امن را بپردازند آنها چیزی جز پول ندارند».

رئیس جمهور آمریکا درباره ائتلاف ناتو هم اظهار نظر کرد. وی گفت که از حامیان ناتو است اما بسیاری از اعضای این ائتلاف سهم خودشان از هزینه های دفاعی را نمی پردازند. ترامپ گفت: «می خواهیم که انها به ما کمک کنند.» رئیس جمهور آمریکا همچنین از خروج انگلیس از اتحادیه اروپا نیز حمایت کرد و آن را بخشی از جنبشی دانست که سرتاسر جهان را در نوردیده است. ترامپ گفت: «همه شما بخشی از این جنبش باورنکردنی هستند. این جنبشی که در همه مجله هی سراسر جهان نوشته شده است. جنبشی که دارد سرتاسر کشور ما را در بر می گیرد، دارد در تمام جهان فراگیر می شود. به برگزیت (خروج انگلیس از اتحادیه اروپا) نگاه کنید. به برگزیت نگاه کنید.»

وی اضافه کرد: «مردم می خواهند کنترل کشورشان را در دست خودشان بگیرند و می خواهند کنترل زندگی شان و خانواده شان در دستان خودشان باشد.»

© 2020 New Vision Research Institute

  • White Facebook Icon